#16 14-11-14 21:16:06

 MalaMi

Użytkownik

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 08-11-14
Posty: 29
Punktów :   
WWW

Re: The Vampire Diaries

Obejrzałam ten odcinek, w którym Damon wraca do żywych i rzeczywiście trochę bez sensu Ale jednak - myślę, że wątek z Kaiem i jego zmartwychwstaniem zostanie wyjaśniony w kolejnych odcinkach. A do następnego zaćmienia raczej nie mogli poczekać, bo ono jest raz na ileś tam lat, więc średnio.. Pozostałe pkt to szczerze mówiąc nie wiem, bo nie oglądałam zbyt uważnie i nie do końca kojarzę sceny Podejrzewam, że siła Kaia mogła mieć coś wspólnego z tym, że jest czarownikiem i potrafi przejmować moce, ale nie wiem..

Offline

 

#17 15-11-14 23:05:50

 laureina

Użytkownik

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 08-11-14
Posty: 13
Punktów :   

Re: The Vampire Diaries

Ale oni codziennie przeżywają ten sam dzień. Dla nich zaćmienie jest w tym więzieniu codziennie.

Offline

 

#18 16-11-14 11:36:33

 MalaMi

Użytkownik

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 08-11-14
Posty: 29
Punktów :   
WWW

Re: The Vampire Diaries

No to mnie zagięłaś. Ogólnie ten serial już jest dosyć nudnawy i nie oglądam go z wielką uwagą, także sporo rzeczy mi umyka i nie potrafię się sensownie do tego odnieść

Offline

 

#19 16-11-14 12:33:37

 laureina

Użytkownik

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 08-11-14
Posty: 13
Punktów :   

Re: The Vampire Diaries

No i masz większą zabawę. Przyjmujesz serialową rzeczywistość jak jest i tyle. Ja miałam wolny dzień i obejrzałam chyba ze 4 odcinki od rząd więc miałam taki pełny obraz tego co się działo. I chyba przez ten serial staję się trollem bo wyłapuję ich błędy i niedociągnięcia. A co do serialu to nudził mnie bardziej tam któryś wcześniejszy sezon albo wyście oglądały i gadały o nim na forum to oglądałam i tak jakoś mi zostało.

Offline

 

#20 16-11-14 12:39:12

 MalaMi

Użytkownik

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 08-11-14
Posty: 29
Punktów :   
WWW

Re: The Vampire Diaries

Mnie już w ogóle wszystkie seriale zaczynają nudzić

Offline

 

#21 16-11-14 17:39:00

 LittleAngel

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 06-11-14
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: The Vampire Diaries

A co jeszcze oglądasz? :-)

Ja mam chyba ze trzy odcinki TVD do nadrobienia. Jakoś tak mi się nie chce ich analizować, włączam i sobie lecą, a mój mózg wszystko przyjmuje bez sprzeciwu ^^

Offline

 

#22 18-11-14 18:04:49

 MalaMi

Użytkownik

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 08-11-14
Posty: 29
Punktów :   
WWW

Re: The Vampire Diaries

No właśnie mam to samo, też się nie zastanawiam nad sensem
Oglądam TVD, PLL, Big Bang Theory, American Horror Story, Przyjaciół i już sama nie pamiętam c o jeszcze

Offline

 

#23 26-11-14 19:16:35

 LittleAngel

Administrator

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 06-11-14
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: The Vampire Diaries

Rozkminiłam to, jakim cudem Kai znalazł się w tej jaskini. Te jaskinie były sobie gdzieś tam pod ziemią, ale oni nie kopali te dziury, żeby się do nich dostać, tylko żeby zrobić portal, tak żeby moc zaćmienia tam "wpadła". Czyli inne wejście też gdzieś musiało być. A Kai przeżył dlatego, że to jest przecież jego więzienie - czarownice, które go tam uwięziły na pewno przewidziały, że będzie chciał się wydostać przez samobójstwo, więc żeby mu nie było tak prosto, uniemożliwiły mu przejście z zaświatów do innych zaświatów ^^

Offline

 

#24 13-01-15 13:22:20

 laureina

Użytkownik

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 08-11-14
Posty: 13
Punktów :   

Re: The Vampire Diaries

A jak on tak szybko znalazł wejście do tych jaskiń jak oni o nich nie wiedzieli bo byli zaskoczeni kiedy się Deamon do nich przekopał? A z tym, że przeżył to tak jasne bo było o tym mowa wcześniej, że nie może się zabić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-rpg-gra.pun.pl www.pfc2d.pun.pl www.quovadis.pun.pl www.liceum33.pun.pl www.wzgorzawitosa.pun.pl